Jak fungují přístroje

Ultrazvuková špachtle spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

Diamantová mikrodermabraze pracuje na principu jemného mechanického obrušování vrchní vrstvy kůže pomocí speciálních diamantových nástavců a působení vakua, které odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty z pórů a zároveň zajišťuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Ošetření pleti diamantovou mikrodermabrazí...

PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům.

Ultrazvuk

30.04.2020

Ultrazvuk se používá k vyživení hlubších vrstev kůže, hydrataci, regeneraci a okysličování. Ultrazvukové vlny stimulují tkáně a zvyšují propustnost membrán pro kolagen, vyhlazují vrásky a zpevní pokožku. Výsledkem je mladší a zdravější vzhled.