Ošetření pleti

SO PURE HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

Trvání: 90 min.     Cena: 1390 Kč

Rozmazlující hydratační ošetření s jemnou, svěží a velmi příjemnou vůní čerstvě vypraného prádla. Ucítíte závan bergamotu a svěžest zeleně, zpovzdálí nenápadnou vůni lílií, jasmínu, růží a vanilky a to vše Vás odvede od starostí všedních dní. Drahocenné přírodní účinné látky jako je hedvábí a perlový extrakt vytvářejí společně s nejmodernějšími hydratačními látkami z produktů SO PURE ošetření luxusní kosmetiku. Ošetření je lehce chladivé a má výrazný hydratační a pěstící efekt. Rýhy a vrásky, způsobené dehydratací, se viditelně sníží a pleť je svěží, odpočatá a hladká.

  HYALURONOVÉ OŠETŘENÍ S KRÉMOVOU MASKOU

  Trvání: 90 min.     Cena: 1490 Kč

  Kyselina hyaluronová je vynikající kosmetická složka, kterou pleť velmi dobře přijímá. Má schopnost dopravit do vrstev pleti obrovské množství hydratace a tuto hydrataci v pleti i udržet. Toto ošetření je určeno pro normální, suchou a dehydrovanou pleť, která zároveň potřebuje potlačit příznaky stárnutí. 

   HYALURONOVÉ FLEECOVÉ OŠETŘENÍ

   Trvání: 90 min.     Cena: 1890 Kč

   Luxusní ošetření s Hyaluronic Active+ ampulí a Hyaluronic Beauty Flash maskou. Po ošetření je pleť viditelně hydratovaná, hloubka vrásek je snížená a díky dostatku hydratace je zpomaleno stárnutí pleti a regulována tvorba mazu.

    SENSITIVE PRO SOS

    Trvání: 90 min.     Cena: 1390 Kč

    Ošetření pro snížení citlivosti, začervenání a viditelné posílení kožní bariéry. Ošetření je určeno pro pleť citlivou a to i velmi citlivou. 

    BALANCE PRO CONTROL

    Trvání: 90 min.     Cena: 1590 Kč

    Toto ošetření pomáhá pleť vyčistit, reguluje tvorbu mazu a zároveň působí proti projevům stárnutí.

    DEEP PURIFYING AKNÉ OŠETŘENÍ

    Trvání: 90 min.     Cena: 1590 Kč

    Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením je tvorba komedomů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří se falešné cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Toto ošetření je určené pro mladou, problematickou, mastnou pleť, která potřebuje do hloubky vyčistit, regulovat tvorbu mazu a zabránit vzniku dalších zánětlivých procesů. Po ošetření je pleť projasněná a hydratovaná.

    VITAMIN C ACTIVE+

    Trvání: 90 min.     Cena: 1490 Kč

    Hned po kyselině hyaluronové je kolagen druhou nejvýznamnější a nejznámější strukturální složkou v naší kůži. V průběhu let dochází ke snížení schopnosti přirozené regenerace kůže. Tyto změny v metabolismu jsou viditelné i navenek. Kůže ztrácí elasticitu a jemnost, přibývají rýhy a vrásky. Efektivní anti-aging koncept dokáže stimulovat syntézu kolagenu. VITAMIN C ACTIVE+ je tedy účinným ošetřením proti stárnutí pleti, eliminuje viditelné známky stárnutí, ale má také preventivní účinek. Kromě toho zesvětluje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich další tvorbě.

    KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ S PĚNOVOU MASKOU

    Trvání: 75 min.     Cena: 1290 Kč

    Někteří lidé vypadají mladě, i když jejich věk již tomu neodpovídá. Jaké je tajemství jejich mladistvého vhledu? Klíčem k úspěchu je kouzelné slůvko "kolagen"! Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo zodpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť uvadá a tvoří se vrásky. Dodejme tedy pleti kolagen!

    CAVIAR GOLD LUMINOUS OŠETŘENÍ

    Trvání: 90 min.     Cena: 1590 Kč

    Kaviár a zlato - dvě složky tak naprosto odlišné a přesto mají něco společné! Jsou znakem dokonalého luxusu! Proteiny a minerály, obsažené v kaviáru, udržují v pleti rovnováhu, chrání před ztrátou hydratace a také výrazně chrání pleť před příznaky stárnutí. Zlato díky svým světlo odrážejícím schopnostem okamžitě pleť projasní a tím viditelně sníží hloubku vrásek. kromě toho má pozitivní vliv na zásobování pleti kyslíkem a zajišťuje rovnoměrné zásobování hydratací. Ošetření má výrazný anti-aging účinek, je zaměřené na projasnění unavené pleti. 

    CAVIAR GOLD RECHARGING OŠETŘENÍ

    Trvání: 90 min.     Cena: 1990 Kč

    Ošetření s anti-aging účinkem, zaměřené na ochranu pleti před poškozením vlivem životního prostředí, poškození modrým světlem, oxidačním stresem a působením volných radikálů. Kombinací kaviáru a extraktu z řas vznikne vysoce účinná látka, která přinese pleti svěžest, vitalitu a optimální vyvážení i pro těžce namáhanou pleť. Stopové prvky, minerály a vitamíny z kaviáru to je intenzivní luxusní léčba v podobě kaviárové masky. Luxusní fleecová maska přilne na pleť jako druhá kůže a dodá mnoho prvotřídních a vysoce účinných látek do pleti. 


    CHEMICKÝ PEELING PURLÉS

    Trvání: 45 min.     Cena: 890 Kč

    Kyselinové peelingy jsou technologicky pokročilé chemické peelingy, které zaručují vysoce kvalitní a efektivní exfoliaci. Roztoky peelingů jsou sestaveny takovým způsobem, aby jejich pomocí bylo možné řešit četné problémy kůže obličeje i těla. Akumulovaná síla vysokých koncentrací aktivních látek peelingů, unikátní složení a nízké pH jsou vynikajícím nástrojem pro profesionální ošetření. Ošetření peelingy pleť projasňuje, sjednocuje její barevný tón, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a nadměrnou produkci mazu, zmenšuje jizvy a strie. Rychlé a dlouhotrvající výsledky jsou bezchybnou alternativou k bolestivým a invazivním ošetřením. 

    OSTATNÍ - k ošetření pleti

    Přístroj (UZ špachtle, UZ lifting, hydrodermabraze, ...)  cena: 300 Kč

    Omega PDT lampa                                            cena: 200 Kč