Představení kosmetiky Oligodermie

Francouzskou kosmetiku Oligodermie založil Dr. Jean-Jacques Legrand, který položil základy estetické medicíny. V Paříži otevřel vůbec první kliniku estetické chirurgie na světě. Zároveň se zasloužil o změnu legislativy v Paříži, aby s pletí bylo zacházeno co nejcitlivěji, přesto s prokazatelnými výsledky.

Oligodermie patří mezi světovou jedničku v kosmetické péči, využívá jí více než 10 000 kosmetických salonů v 50 zemích světa. Jedná se o dermokosmetiku postavenou na lékařských základech a jejím cílem je zdravá a krásná pleť. Veškeré přípravky jsou vyvinuty a vyráběny v Paříži.

Při profesionálním ošetření v salonech jsou používány přípravky, které přinášejí okamžitě viditelné výsledky díky nejnovějším technologiím, aniž by byla opomíjena dlouhodobá péče o pleť.

Řada pro domácí péči staví na stabilních základech profesionálních kosmetických přípravků. Patenty a technologie pocházejí z vlastní laboratoře, což zajišťuje nejvyšší kvalitu. Veškeré přípravky jsou k dostání pouze v kosmetických salonech.