ACTIWHITE EXPERT

26.10.2017

Pigmentové skvrny mohou vznikat z různých příčin, ale mezi hlavní faktory se řadí časté slunění, hormonální nerovnováha i přirozené stárnutí kůže.

Speciální procedura na redukci pigmentových skvrn dokáže revolučním způsobem omezit tvorbu melaninu a jeho náhodnou distribuci = omezuje vznik pigmentových skvrn v místě, kde se tvoří. Zároveň postupně odstraňuje pigmentové skvrny na povrchu pokožky.

Nová generace přípravků využívá technologii Actiwhite®, která omezuje syntézu tyrosinazy, enzymu zodpovědného za tvorbu melaninu

Odstranit již vzniklé pigmentové skvrny je vždy dlouhodobější proces. Ihned po ošetření bude Vaše pleť rozjasněná, některé skvrny se mohou "rozpadat", což je cesta ke sjednocení odstínu pleti. Ošetření se zaměřuje také na prevenci vzniku dalších pigmentových skvrn.

Při profesionálním depigmentačním ošetření používám především Depigmentační sérum, Double Power masku, Kolagenovou masku na pigmentové skvrny, Alginátovou masku s beta-karotenem, Actiwhite® rozjasňující krém.

Na domácí péči doporučuji Actiwhite® denní krém SPF25, Actiwhite® rozjasňující noční krém, Rozjasňující sérum a Double Power masku.